• 0216 358 10 00

İade ve Değişimİade ve Değişim Bildirimi

İnternet mağazamızdan satın aldığınız ürünlerle ilgili iade ve değişim bildiriminizi info@konig.com.tr mail adresine iletebilirsiniz.

İade ve Değişim İşlemleri

Teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde cayma hakkınızı kullanabilir veya,

Teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 6 ay içerisinde ayıplı mallarda değişim veya iade taleplerinizi bize iletebilirsiniz.

 İnternet mağazamızdan yaptığınız alışverişlere ait iade ve değişim işlemlerinizi yalnızca internet mağazamızdan gerçekleştirebilirsiniz.

Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler

Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek mal/hizmetler arasında tek kullanımlık mal/hizmetler bulunmaktadır. Cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış olması şartı bulunmaktadır. 

Adım Adım Kolay İade Süreci

İade ve değişim sürecinin başlayabilmesi için, web sitemizdeki iletişim formunu doldurmanız gerekmektedir. İade süreciniz boyunca KÖNİG Müşteri Hizmetleri olarak size yardımcı olmaya hazırız.

Bildirim yaptığınız iade ve değişim işlemleriniz için kargo bedeli ürünü satın alan kişiye aittir.

 İade veya değişim işlemlerinde mail adresinize gönderilen e-arşiv faturanızın çıktısını alarak ürün ile birlikte göndermeniz gerekmektedir.

 Ürününüz bize ulaştıktan sonra iade koşullarına uygunluğu değerlendirilir ve bu işlemin sonucunda e-posta aracılığıyla bilgilendirilirsiniz.

 Tüzel kişiliğe sahip olan ve şirket adına düzenlenmiş olan fatura işlemlerinden doğan iade ve/veya farklı bir ürün ile değişim taleplerinde, ilgili firmanın iade ve/veya değişim yapılacak ürünler için

ARES ENDÜSTRİYEL YİYECEK İÇECEK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ adına iade faturası düzenlemesi ile işlem tamamlanabilmektedir. Tüzel kişilik e-vergi mükellefi ise düzenlenmiş olan e-iade faturasının numarasını ARES ENDÜSTRİYEL YİYECEK İÇECEK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ ilgili iade dönemi içerisinde iletmesi ile tamamlanabilmektedir. İade faturası düzenlenmesi kanuni bir yükümlülüktür.

 

İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 Satın aldığınız ürünlere ilişkin ;

 Tüketicinin Korunması Hakkında Kanuna göre, konig.com.tr cayma hakkı süresi içinde malın mutat kullanımı dışında meydana gelen değişiklik ve bozulmalardan sorumlu değildir.

 İade etmek istediğiniz ürünü kargolanabilmesine olanak sağlayacak şekilde orijinal kutusuna ve ambalajına koyarak, mail adresinize gönderilen e-arşiv faturanızın bir çıktısı ile birlikte gönderiniz.

 Faturanızda yer alan ürüne ait model değişikliği talebiniz için değişim işlemleri başlatılacaktır.


Duyurularımızdan haberdar olmak için
E-bültene kaydolun.